MGV SPH500-7207 Güç Kaynağı
SPH500-7207
  • GiriÅŸ: 120/230VAC
  • 500 watt – Çıkış: 72V
  • Güç artışı %150’ye kadar.
  • Paralel baÄŸlantı mümkün ve geri beslemeye karşı dayanıklı.
  • Duvara veya DIN rayına monte edilebilir.
  • 24V / 48V versiyonu da mevcuttur.
Genel Özellikler
PH1013 ve SPH500 72V Güç Kaynakları:
  • GiriÅŸ: 3 x 340 – 550VAC
  • 1000 Watt – Çıkış: 48V + 72V
  • Güç artışı %200’e kadar.
  • 24V versiyonu da mevcuttur.